Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Top 15 nejlepších hotelů na Turecké riviéře
Publikováno 19 Říjen, 2021
Speciálně pro vás jsem uspořádala žebříček nejlepších doporučených hotelů na pobřeží Turecké riviéry podle našich nenahraditelných turistů. Před vaší dovolenou stojí za to tento seznam poznat.
Přečtěte si více
Dávný Konstantinopol, dnešní Istanbul - historie města
Publikováno 12 Říjen, 2021
Kdy a jak vzniklo toto město? Jak je možné, že se vyvinulo do takové míry, jak je dnes? Co stojí za to vidět v Istanbulu? Odpovědi na všechny tyto otázky najdete v tomto příspěvku :)
Přečtěte si více
Modrá mešita v Istanbule
Publikováno 5 Říjen, 2021
Istanbul - jediné město na světě ležící na dvou kontinentech, o kterém už téměř každý slyšel. Město ukrývá mnoho majestátních památek, které očarují turisty svou krásou. Jednou z nich je slavná Modrá mešita, která je jednou z posledních příkladů klasického období islámského umění v Turecku.
Přečtěte si více
Oko proroka - význam a historie
Publikováno 28 Září, 2021
Oko proroka nebo turecky "Nazar boncuğu" je nejoblíbenějším dárkem, který je možné přinést z dovolené z Turecka. V tomto příspěvku bude vysvětlen význam prorokova oka a jeho historie.
Přečtěte si více
Nová omezení v Turecku, můžete jet na dovolenou?
Publikováno 22 Září, 2021
Skutečnost, že Turecko je lídrem mezi zeměmi, které si turisté nejčastěji vybírají, o tom už každý ví. Proto by každý, kdo jede na dovolenou, chtěl znát pravidla, která v této zemi převládají a co je třeba dodržet.
Přečtěte si více
Strana 5 z 10
pay with iyzico methods