Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Oko proroka - význam a historie
Publikováno 28 Září, 2021
Oko proroka nebo turecky "Nazar boncuğu" je nejoblíbenějším dárkem, který je možné přinést z dovolené z Turecka. V tomto příspěvku bude vysvětlen význam prorokova oka a jeho historie.
Přečtěte si více
Nová omezení v Turecku, můžete jet na dovolenou?
Publikováno 22 Září, 2021
Skutečnost, že Turecko je lídrem mezi zeměmi, které si turisté nejčastěji vybírají, o tom už každý ví. Proto by každý, kdo jede na dovolenou, chtěl znát pravidla, která v této zemi převládají a co je třeba dodržet.
Přečtěte si více
Suvenýry z Turecka, které se vyplatí koupit
Publikováno 15 Září, 2021
Jaké suvenýry stojí za to přinést z této země? Toto je nejčastější otázka turistů. V tomto příspěvku najdete seznam suvenýrů, o kterých každý neslyšel a o kterých byste měli vědět při letu do Turecka.
Přečtěte si více
lot balonem
Kappadokia podzemní město
Publikováno 1 Září, 2021
Na světě není takový člověk, který by nevěděl o existenci kouzelné země zvané Kappadokia. Je to jedno z nejunikátnějších míst v Turecku. Na různých sociálních sítích, zejména na populárním Instagram, najdete spoustu fotografií desítek balonů plovoucích nad údolími najednou. Takto vypadá slavná Kappadokia!
Přečtěte si více
Novinky a informace o Turecku - Často kladené otázky turistů
Publikováno 24 Srpen, 2021
Zde najdete nejčastější dotazy. Informace o Turecku, o výletech, o počasí na Turecké riviéře, o aktuálním kurzu, o tureckém jídle atd. Záznam bude čas od času aktualizován o novou dávku otázek :)
Přečtěte si více
Strana 4 z 9
pay with iyzico methods