Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Jak vypadá All inclusive v Turecku?
Publikováno 8 Březen, 2022
Co přesně znamená pojem „all inclusive“? Je to dobrá volba na dovolenou? Tato položka je určena zejména pro lidi, kteří letí do Turecka poprvé a chtějí si vybrat hotel s možností all inclusive. V tomto příspěvku vám vysvětlíme výhody této varianty!
Přečtěte si více
Turecká snídaně
Publikováno 2 Březen, 2022
Ideální země pro milovníky snídaně. Být v Turecku a nezkusit tradiční tureckou snídani je hřích! Mluvíme samozřejmě o pravé turecké snídani a ne o těch, které se podávají v hotelových restauracích formou otevřeného bufetu. Jste připraveni na vstup, který vám zaručí, že vám hned kručí v žaludku?
Přečtěte si více
Koronavirus v Turecku (2021)
Publikováno 22 Únor, 2022
Koronavirus (Covid-19) v Turecku. Kolik případů existuje? Jaká je očkovací situace v Turecku? Aktuální statistiky k 21. červnu 2021.
Přečtěte si více
Jaká moře obklopují Turecko?
Publikováno 15 Únor, 2022
V předchozích příspěvcích na našem blogu jsme již psali o jedinečné poloze Turecka z hlediska geografie a geopolitiky. Dnes bychom se rádi zaměřili na jeden konkrétní prvek, který odlišuje vaši oblíbenou prázdninovou destinaci a dělá ji tak oblíbenou mezi turisty. Mnozí z vás si nedovedou představit dovolenou bez moře a Turecko je obklopeno ČTYŘMI MOŘI!
Přečtěte si více
Jaké ovoce roste v Turecku?
Publikováno 8 Únor, 2022
V tomto příspěvku vám představíme seznam sezónního ovoce, které můžete během dovolené ve slunném Turecku očekávat. Podívejte se, který měsíc vám bude nejvíce vyhovovat.
Přečtěte si více
Strana 4 z 13
pay with iyzico methods