Sleva do 30 % při placení online!
Blog
mydełko
Nejzajímavější turecká kosmetika, která se vyplatí koupit v Turecku
Publikováno 4 Září, 2022
Často se nás ptáte, jaká turecká kosmetika je nejlepší? Co doporučujeme? Kde se vyplatí nakupovat a na co si dát pozor? Rozhodli jsme se proto všechny tyto informace shromáždit a podělit se s vámi o naše zkušenosti!
Přečtěte si více
widok Salda
Turecké Maledivy, co to je a kde to je?
Publikováno 30 Srpen, 2022
Víte, co jsou to turecké Maledivy? Slyšeli jste někdy toto spojení, ale nevíte, kde to je? V tomto článku odpovíme na tyto otázky a prozradíme vám, odkud se název vzal!
Přečtěte si více
Mořské plody v Turecku, které můžete vyzkoušet na dovolené
Publikováno 25 Duben, 2022
Turecko je země jako stvořená pro milovníky jídla a poznávání nových chutí. Turecká kuchyně je velmi dobrá a její rozmanitost vám zaručuje, že je zde něco pro každého. Milovníci masa budou moci ochutnat různé druhy kebabů či obyčejnou grilovanou jehněčí a vegetariáni zase objeví široký výběr bezmasých výrobků od „gözlemu“ placek až po zeleninové gulášy ve speciálním hliněném hrnci a na své si zde přijdou hlavně milovníci mořských plodů.
Přečtěte si více
wodospad w antalyi
Antalya co se oplatí vidět na dovolenke?
Publikováno 1 Duben, 2022
Určitě si mnozí turisté spojují Antalyi jako přestupní bod do destinací na dovolenou. Někteří z těchto lidí si však neuvědomují, že je to také jedno z nejoblíbenějších turistických středisek, které nabízí širokou škálu atrakcí.
Přečtěte si více
Atrakce v Kappadokii, které musíte vidět
Publikováno 15 Březen, 2022
Kappadokie je země jako z pohádky. Tak jedinečná, že pohled na balony vznášející se nad neobvyklými skalními útvary zná téměř každý a pokaždé vyráží dech.
Přečtěte si více
Strana 3 z 13
pay with iyzico methods