Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Egejské Turecko a jeho turistické atrakce
Publikováno 11 Leden, 2022
Většina turistů vynechává dovolenou na klidném pobřeží Egejského moře a dává přednost oblíbeným středomořským letoviskům. Věříme však, že Tureckou riviéru a Egejskou riviéru by měl alespoň jednou navštívit každý. V tomto příspěvku jsme popsali oblíbená letoviska a turistické atrakce v Egejském Turecku.
Přečtěte si více
Je Turecko v Evropě?
Publikováno 28 Prosinec, 2021
Kde se nachází Turecko? Jaký kontinent? Odpověď na tuto otázku je poměrně ošemetná... Turecko je jednou z mála zemí světa, která se nachází na dvou kontinentech – Asii a Evropě!
Přečtěte si více
zima w turcji
Jaká je zima v Turecku?
Publikováno 21 Prosinec, 2021
Zima v Turecku? Je to vůbec možné? Turecko si pro většinu lidí může spojovat s věčnou dovolenou a horkým létem, sluněním na břehu vyhřátého moře, popíjením drinků u bazénu a zaručeným počasím bez srážek. Pokud si myslíte, že takhle budou vypadat prázdniny i v zimě, musíme vás trochu zklamat!
Přečtěte si více
Swieta na Riwierze Tureckiej
Dovolená v Turecku nebo jsou tady Vánoce?
Publikováno 14 Prosinec, 2021
Často od vás dostáváme dotazy ohledně Vánoc v Turecku. V dnešním příspěvku naplňujeme vaše očekávání a povíme vám, jak u nás tato zvláštní doba vypadá.
Přečtěte si více
Kappadokie balóny a nebeské dobrodružství
Publikováno 7 Prosinec, 2021
Zájezd do Kappadokie se těší stálé oblibě mezi turisty z celého světa. Měsíční krajina, unikátní skalní útvary a historie přitahují lidi na toto místo již řadu let. V poslední době je však Kappadokie spojována především s letem balonem a právě této atrakci bude věnován dnešní vstup.
Přečtěte si více
Strana 3 z 10
pay with iyzico methods