Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Ramadán – co to je a jak dlouho trvá?
Publikováno 2 Listopad, 2021
Co je ramadán? Jak dlouho to trvá? Kdy je ramadán? Jak to ovlivňuje cestovní ruch? V tomto příspěvku vám vysvětlíme, co je tento záhadný ramadán a pokusíme se ukázat, že se ho během dovolené v Turecku nemusíte bát.
Přečtěte si více
plaza Kleopatra
Alanya anebo Bodrum, ideální místo na dovolenou
Publikováno 23 Říjen, 2021
Plánujete dovolenou v Turecku? Zajímá vás, který region si zvolit? Turecko je velmi velká země, takže se nedivím, proč jsou turisté zmateni při výběru dovolené. Každý turista, který přichází na dovolenou do zahraničí, by chtěl, aby byl jeho výlet úspěšný s množstvím nádherných vzpomínek a dojmů. Proto vám představím srovnání dvou turistických letovisek. Podobný vstup naleznete zde: Alanya nebo Side? Kam se vyplatí jet na dovolenou do Turecka? Tentokrát vám chci představit dvě města, která jsou v Turecku velmi známé a určitě o nich každý z vás už slyšel. Jedno z turistických letovisek se nachází na Turecké riviéře a druhé na Egejské riviéře.
Přečtěte si více
Top 15 nejlepších hotelů na Turecké riviéře
Publikováno 19 Říjen, 2021
Speciálně pro vás jsem uspořádala žebříček nejlepších doporučených hotelů na pobřeží Turecké riviéry podle našich nenahraditelných turistů. Před vaší dovolenou stojí za to tento seznam poznat.
Přečtěte si více
Dávný Konstantinopol, dnešní Istanbul - historie města
Publikováno 12 Říjen, 2021
Kdy a jak vzniklo toto město? Jak je možné, že se vyvinulo do takové míry, jak je dnes? Co stojí za to vidět v Istanbulu? Odpovědi na všechny tyto otázky najdete v tomto příspěvku :)
Přečtěte si více
Modrá mešita v Istanbule
Publikováno 5 Říjen, 2021
Istanbul - jediné město na světě ležící na dvou kontinentech, o kterém už téměř každý slyšel. Město ukrývá mnoho majestátních památek, které očarují turisty svou krásou. Jednou z nich je slavná Modrá mešita, která je jednou z posledních příkladů klasického období islámského umění v Turecku.
Přečtěte si více
Strana 3 z 9
pay with iyzico methods