Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Nová omezení v Turecku, můžete jet na dovolenou?
Publikováno 2 Červen, 2021
Skutečnost, že Turecko je lídrem mezi zeměmi, které si turisté nejčastěji vybírají, o tom už každý ví. Proto by každý, kdo jede na dovolenou, chtěl znát pravidla, která v této zemi převládají a co je třeba dodržet.
Přečtěte si více
Kebaby, které musíš ochutnat na dovolené...
Publikováno 25 Květen, 2021
S čím se ti spojuje Turecko? Mnoho turistů odpovídali na tuto otázku, že s mořem, sluncem, nádhernou krajinou a tureckým kebabem. Může se to zdát vtipné, ale většina lidí si Turecko spojuje s kebabem :) Kebab se spojuje s nepříliš vynikajícím jídlem, spíše s rychlým občerstvením v stánku na rušné ulici. Tato specialita má ve skutečnosti v Turecku různé využití, je považována za rychlé občerstvení a také jako chutné jídlo v drahých restauracích.
Přečtěte si více
paszport
Co vzít na dovolenou do Turecka?
Publikováno 16 Duben, 2021
Co zabalit do prázdninového kufru? Této otázce nejčastěji čelí lidé, kteří do Turecka přijdou poprvé, ale ne vždy! Mnoho lidí se potýká s problémem zabalení před odjezdem na dovolenou, bez ohledu na to, kolikrát jste byli v zahraničí. Sbalit kufr může být skutečnou výzvou. Tento příspěvek proto poslouží jako praktický průvodce, co si vzít na dovolenou do Turecka? Připravili jsme seznam potřebných věcí, které potřebujete během dovolené v této krásné zemi.
Přečtěte si více
Alanya czy Side wakacje w Turcji
Alanya nebo Side - kam jet na tureckou dovolenou raději
Publikováno 2 Duben, 2021
ALANYA NEBO SIDE ? - Kde se vyplatí jet na dovolenou CO ZJISTÍTE V TOMTO BLOGU: pár slov o Turecké riviéře, pár slov o městech Alanya a Side a jejich historii, jaké turistické atrakce stojí za to vidět
Přečtěte si více
turecki bazar alanya
Turecký bazar v Alanyi - kde, co a jak zde nakoupíte
Publikováno 20 Březen, 2021
Na dovolené v TURECKU každý turista měl navštívit tradiční turecký bazar. Je toto místo, kde cítíte atmosféru Skutečně turecky a díky tomu, lépe poznat turecký způsob života. Na bazarech je především všechno hlučné, přeplněné a velmi barevné. Vůně, které se vznáší ve vzduchu, nelze popsat slovy! Je to úžasný zážitek!
Přečtěte si více
Strana 2 z 3
pay with iyzico methods