Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Koronavirus v Turecku (2021)
Publikováno 22 Únor, 2022
Koronavirus (Covid-19) v Turecku. Kolik případů existuje? Jaká je očkovací situace v Turecku? Aktuální statistiky k 21. červnu 2021.
Přečtěte si více
Jaká moře obklopují Turecko?
Publikováno 15 Únor, 2022
V předchozích příspěvcích na našem blogu jsme již psali o jedinečné poloze Turecka z hlediska geografie a geopolitiky. Dnes bychom se rádi zaměřili na jeden konkrétní prvek, který odlišuje vaši oblíbenou prázdninovou destinaci a dělá ji tak oblíbenou mezi turisty. Mnozí z vás si nedovedou představit dovolenou bez moře a Turecko je obklopeno ČTYŘMI MOŘI!
Přečtěte si více
Jaké ovoce roste v Turecku?
Publikováno 8 Únor, 2022
V tomto příspěvku vám představíme seznam sezónního ovoce, které můžete během dovolené ve slunném Turecku očekávat. Podívejte se, který měsíc vám bude nejvíce vyhovovat.
Přečtěte si více
co warto zobaczyć w Turcji
Co stojí za to vidět v Turecku? - Okem průvodce
Publikováno 1 Únor, 2022
Co stojí za to vidět v Turecku? Psali jsme o tom mnohokrát a každý z vás už ví, jaké jsou nejoblíbenější a nejatraktivnější turistické destinace, které při cestách do této země „MUSÍTE VIDĚT“, ale jak je Turecko vnímáno z pohledu toho, kdo provozuje místní zájezdy na denní bázi?
Přečtěte si více
wycieczki fakultatywne
Konakli v Turecku - prázdninová destinace
Publikováno 18 Leden, 2022
Rádi bychom vám představili málo známé turistické letovisko, které je rok od roku populárnější. Při výběru hotelu pro dovolenou v Turecku jste se jistě setkali s takovými názvy přímořských letovisek jako: Alanya, Manavgat, Side, Belek, Antalya, Kemer. Tato města jsou nejoblíbenějšími prázdninovými středisky na pobřeží Středozemního moře, ale to už asi víte! A slyšeli jste o takovém místě KONAKLI?
Přečtěte si více
Strana 2 z 10
pay with iyzico methods