Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Kappadokie balóny a nebeské dobrodružství
Publikováno 7 Prosinec, 2021
Zájezd do Kappadokie se těší stálé oblibě mezi turisty z celého světa. Měsíční krajina, unikátní skalní útvary a historie přitahují lidi na toto místo již řadu let. V poslední době je však Kappadokie spojována především s letem balonem a právě této atrakci bude věnován dnešní vstup.
Přečtěte si více
Je Turecko v EU, tedy v Evropské unii?
Publikováno 30 Listopad, 2021
Turecko není členem Evropské unie, i když část území země se nachází v Evropě. Proč je Turecko stále kandidátskou zemí? Jaké jsou překážky členství v EU? V tomto příspěvku odpovíme na výše uvedené otázky.
Přečtěte si více
Hlavní město Turecka – tehdy a dnes
Publikováno 23 Listopad, 2021
Odpověď na otázku o hlavním městě Turecka je pro mnoho lidí skutečným problémem a obvykle vyžaduje chvíli zamyšlení. Je hlavní město Istanbul nebo Ankara? Jak se Ankara stala hlavním městem Turecka? Co v Ankaře stojí za vidění? V tomto příspěvku najdete odpovědi na tyto otázky.
Přečtěte si více
Koronavirus v Turecku (2021)
Publikováno 15 Listopad, 2021
Koronavirus (Covid-19) v Turecku. Kolik případů existuje? Jaká je očkovací situace v Turecku? Aktuální statistiky k 21. červnu 2021.
Přečtěte si více
Jak vypadá vlajka Turecka?
Publikováno 9 Listopad, 2021
Jedna z prvních věcí, kterých si můžete všimnout po příjezdu do Turecka, je červenobílá vlajka vlající ve větru téměř všude: na letišti, v obchodech, kancelářích, na pláži, na balkonech, v autech, na pohřbech lidí, kteří položili život za vlast, a dokonce se malovala i vysoko v horách. Téměř každý turista ví, jak vypadá turecká vlajka.
Přečtěte si více
Strana 2 z 9
pay with iyzico methods