Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Widok incekum
Incekum, nejnovější turistický objev
Publikováno 2 Říjen, 2022
Dnes bychom vám rádi představili region Turecké riviéry, který je mezi turisty stále více oblíbený. Samozřejmě mluvíme o Incekum. Incekum je trochu nedoceněné město, ale má co nabídnout. Rádi vám v tomto článku proto představíme tuto lokalitu a její atraktivní místa, která stojí za to vidět!
Přečtěte si více
samolot
Otrava jídlem během dovolené. Jak si můžu pomoct?
Publikováno 12 Září, 2022
Dnešní příspěvek na blogu je plně věnován zdraví. Jaké onemocnění je mezi turisty nejčastější a jak se s nimi vypořádat na dovolené? Vše najdete v tomto článku.
Přečtěte si více
mydełko
Nejzajímavější turecká kosmetika, která se vyplatí koupit v Turecku
Publikováno 4 Září, 2022
Často se nás ptáte, jaká turecká kosmetika je nejlepší? Co doporučujeme? Kde se vyplatí nakupovat a na co si dát pozor? Rozhodli jsme se proto všechny tyto informace shromáždit a podělit se s vámi o naše zkušenosti!
Přečtěte si více
widok Salda
Turecké Maledivy, co to je a kde to je?
Publikováno 30 Srpen, 2022
Víte, co jsou to turecké Maledivy? Slyšeli jste někdy toto spojení, ale nevíte, kde to je? V tomto článku odpovíme na tyto otázky a prozradíme vám, odkud se název vzal!
Přečtěte si více
Mořské plody v Turecku, které můžete vyzkoušet na dovolené
Publikováno 25 Duben, 2022
Turecko je země jako stvořená pro milovníky jídla a poznávání nových chutí. Turecká kuchyně je velmi dobrá a její rozmanitost vám zaručuje, že je zde něco pro každého. Milovníci masa budou moci ochutnat různé druhy kebabů či obyčejnou grilovanou jehněčí a vegetariáni zase objeví široký výběr bezmasých výrobků od „gözlemu“ placek až po zeleninové gulášy ve speciálním hliněném hrnci a na své si zde přijdou hlavně milovníci mořských plodů.
Přečtěte si více
Strana 1 z 11
pay with iyzico methods