Sleva do 30 % při placení online!
Blog
zdjęcie mostu Stambuł
Kde je Bosporský průliv a jaký má význam?
Publikováno 23 Leden, 2023
Už jste něky přemýšleli nad tím, jakou funkci vlastně splňuje Bosporský průliv a zajímá Vás, jestli se toto místo vůbec vyplatí vidět? V tomto příspěvku vám přiblížíme historii svázanou s tímto místem.
Přečtěte si více
wakacje w Turcji
Počasí v Turecku - přehled měsíců.
Publikováno 13 Leden, 2023
Jaké je počasí v Turecku? Které měsíce jsou nejlpší a které nejhorší na příchod? Kdy se dá koupat v moři? Kdy ho navštívit? Vítejte v našem přehledě měsíců.
Přečtěte si více
statek piracki
Pirátska dovolená v Turecku
Publikováno 6 Leden, 2023
Dnes vám přiblížíme pirátskou tématiku, která je navzdory poněkud zapomenuté historii důležitým prvkem tureckého místního turismu a spojují se s ní mimořádně zajímavé příběhy. Možná si myslíte... jak to? proč? Věděli jste, že v Turecku byly pirátské vesnice a byli to právě piráti, kteří vládli mimo jiné také v Alanyi?
Přečtěte si více
biżuteria
Zlato v Turecku, kde a zda se vyplatí koupit
Publikováno 26 Prosinec, 2022
Dnes si povíme něco o tureckém zlatě. Jelikož je zlato v Turecku velmi žádané rozhodli jsme se toto téma více rozvést. Zveme Vás, abyste si přečetli tento příspěvek. Mimo jiné, se dozvíte proč je to dobrá investice, kde se vyplatí turecké zlato koupit a proč.
Přečtěte si více
ayran zdjęcie
Co to je Ayran? Recept
Publikováno 16 Prosinec, 2022
Slyšeli jste někdy slovo Ayran? Nebo se možná ptáte, co to je a co to znamená? V nejnovějším příspěvku vám prozradíme, co to je a proč po něm Turci tak často sahají. Zveme!
Přečtěte si více
Strana 1 z 13
pay with iyzico methods