Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Mořské plody v Turecku, které můžete vyzkoušet na dovolené
Publikováno 25 Duben, 2022
Turecko je země jako stvořená pro milovníky jídla a poznávání nových chutí. Turecká kuchyně je velmi dobrá a její rozmanitost vám zaručuje, že je zde něco pro každého. Milovníci masa budou moci ochutnat různé druhy kebabů či obyčejnou grilovanou jehněčí a vegetariáni zase objeví široký výběr bezmasých výrobků od „gözlemu“ placek až po zeleninové gulášy ve speciálním hliněném hrnci a na své si zde přijdou hlavně milovníci mořských plodů.
Přečtěte si více
wodospad w antalyi
Antalya co se oplatí vidět na dovolenke?
Publikováno 1 Duben, 2022
Určitě si mnozí turisté spojují Antalyi jako přestupní bod do destinací na dovolenou. Někteří z těchto lidí si však neuvědomují, že je to také jedno z nejoblíbenějších turistických středisek, které nabízí širokou škálu atrakcí.
Přečtěte si více
Atrakce v Kappadokii, které musíte vidět
Publikováno 15 Březen, 2022
Kappadokie je země jako z pohádky. Tak jedinečná, že pohled na balony vznášející se nad neobvyklými skalními útvary zná téměř každý a pokaždé vyráží dech.
Přečtěte si více
Jak vypadá All inclusive v Turecku?
Publikováno 8 Březen, 2022
Co přesně znamená pojem „all inclusive“? Je to dobrá volba na dovolenou? Tato položka je určena zejména pro lidi, kteří letí do Turecka poprvé a chtějí si vybrat hotel s možností all inclusive. V tomto příspěvku vám vysvětlíme výhody této varianty!
Přečtěte si více
Turecká snídaně
Publikováno 2 Březen, 2022
Ideální země pro milovníky snídaně. Být v Turecku a nezkusit tradiční tureckou snídani je hřích! Mluvíme samozřejmě o pravé turecké snídani a ne o těch, které se podávají v hotelových restauracích formou otevřeného bufetu. Jste připraveni na vstup, který vám zaručí, že vám hned kručí v žaludku?
Přečtěte si více
Strana 1 z 10
pay with iyzico methods