Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Suvenýry z Turecka, které se vyplatí koupit
Publikováno 15 Září, 2021
Jaké suvenýry stojí za to přinést z této země? Toto je nejčastější otázka turistů. V tomto příspěvku najdete seznam suvenýrů, o kterých každý neslyšel a o kterých byste měli vědět při letu do Turecka.
Přečtěte si více
lot balonem
Kappadokia podzemní město
Publikováno 1 Září, 2021
Na světě není takový člověk, který by nevěděl o existenci kouzelné země zvané Kappadokia. Je to jedno z nejunikátnějších míst v Turecku. Na různých sociálních sítích, zejména na populárním Instagram, najdete spoustu fotografií desítek balonů plovoucích nad údolími najednou. Takto vypadá slavná Kappadokia!
Přečtěte si více
Novinky a informace o Turecku - Často kladené otázky turistů
Publikováno 24 Srpen, 2021
Zde najdete nejčastější dotazy. Informace o Turecku, o výletech, o počasí na Turecké riviéře, o aktuálním kurzu, o tureckém jídle atd. Záznam bude čas od času aktualizován o novou dávku otázek :)
Přečtěte si více
Počasí v Alanyi aktuálně na každý měsíc a nabídka vhodných výletů k tomu!
Publikováno 20 Srpen, 2021
Nemáme v rukou křišťálovou kouli a neslibujeme, že až dorazíte do turecké Alanye, bude počasí přesně takové, jaké udáváme na následujících stránkách. Na rozmary matky přírody jsme opravdu krátcí. Ale vzhledem k tomu, že vycházíme z dlouhodobých statistik a teplotních průměrů, je pravděpodobnost toho, že to tak skutečně bude, poměrně vysoká.
Přečtěte si více
Kam do Turecka s dětmi - Alanya je ideální destinací
Publikováno 20 Srpen, 2021
Vybrali jste si pro svou letošní rodinnou dovolenou oblíbené turecké letovisko Alanya? Toto místo si oblíbila i samotná královna Kleopatra. Nemohli jste si vybrat lépe. Krásné pláže, starověké památky a dechberoucí příroda.
Přečtěte si více
Strana 6 z 10
pay with iyzico methods