Sleva do 30 % při placení online!
Blog
lot balonem
Kappadokia podzemní město
Publikováno 1 Září, 2021
Na světě není takový člověk, který by nevěděl o existenci kouzelné země zvané Kappadokia. Je to jedno z nejunikátnějších míst v Turecku. Na různých sociálních sítích, zejména na populárním Instagram, najdete spoustu fotografií desítek balonů plovoucích nad údolími najednou. Takto vypadá slavná Kappadokia!
Přečtěte si více
Novinky a informace o Turecku - Často kladené otázky turistů
Publikováno 24 Srpen, 2021
Zde najdete nejčastější dotazy. Informace o Turecku, o výletech, o počasí na Turecké riviéře, o aktuálním kurzu, o tureckém jídle atd. Záznam bude čas od času aktualizován o novou dávku otázek :)
Přečtěte si více
Počasí v Alanyi aktuálně na každý měsíc a nabídka vhodných výletů k tomu!
Publikováno 20 Srpen, 2021
Nemáme v rukou křišťálovou kouli a neslibujeme, že až dorazíte do turecké Alanye, bude počasí přesně takové, jaké udáváme na následujících stránkách. Na rozmary matky přírody jsme opravdu krátcí. Ale vzhledem k tomu, že vycházíme z dlouhodobých statistik a teplotních průměrů, je pravděpodobnost toho, že to tak skutečně bude, poměrně vysoká.
Přečtěte si více
Kam do Turecka s dětmi - Alanya je ideální destinací
Publikováno 20 Srpen, 2021
Vybrali jste si pro svou letošní rodinnou dovolenou oblíbené turecké letovisko Alanya? Toto místo si oblíbila i samotná královna Kleopatra. Nemohli jste si vybrat lépe. Krásné pláže, starověké památky a dechberoucí příroda.
Přečtěte si více
ALANYA JESKYNĚ, KTERÉ BY MĚL KAŽDÝ TURISTA VIDĚT
Publikováno 17 Srpen, 2021
Alanya je zábavné město, přinejmenším to říkají turisté, když sem přijíždějí na dovolenou, ale stojí za zmínku, že Alanya má také mnohem více turistických atrakcí, než si myslíte. Jaké jsou tyto atrakce? Jeskyně. Alanya se z nějakého důvodu nazývá městem jeskyní. V tomto přímořském letovisku existují dva typy jeskyní: pozemní jeskyně a mořské jeskyně (nacházející se na mořském pobřeží).
Přečtěte si více
Strana 7 z 11
pay with iyzico methods