Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Aktuální ceny v Turecku (obchody, restaurace, alkohol, suvenýry, doprava)
Publikováno 9 Červen, 2021
Jak se připravit na dovolenou finančně? Jaké ceny můžeme očekávat při letu do Turecka? Když jedete na dovolenou, každý turista si klade otázku, kolik peněz by si měl vzít s sebou. Kolik mohou stát základní potraviny, kosmetika, oblečení, alkohol nebo suvenýry z dovolené a jaké jsou náklady na stravu v restauracích. Je těžké něco říct, protože existují dvě skupiny turistů.
Přečtěte si více
Kebaby, které musíš ochutnat na dovolené...
Publikováno 25 Květen, 2021
S čím se ti spojuje Turecko? Mnoho turistů odpovídali na tuto otázku, že s mořem, sluncem, nádhernou krajinou a tureckým kebabem. Může se to zdát vtipné, ale většina lidí si Turecko spojuje s kebabem :) Kebab se spojuje s nepříliš vynikajícím jídlem, spíše s rychlým občerstvením v stánku na rušné ulici. Tato specialita má ve skutečnosti v Turecku různé využití, je považována za rychlé občerstvení a také jako chutné jídlo v drahých restauracích.
Přečtěte si více
paszport
Co vzít na dovolenou do Turecka?
Publikováno 16 Duben, 2021
Co zabalit do prázdninového kufru? Této otázce nejčastěji čelí lidé, kteří do Turecka přijdou poprvé, ale ne vždy! Mnoho lidí se potýká s problémem zabalení před odjezdem na dovolenou, bez ohledu na to, kolikrát jste byli v zahraničí. Sbalit kufr může být skutečnou výzvou. Tento příspěvek proto poslouží jako praktický průvodce, co si vzít na dovolenou do Turecka? Připravili jsme seznam potřebných věcí, které potřebujete během dovolené v této krásné zemi.
Přečtěte si více
Strana 10 z 11
pay with iyzico methods