Sleva do 30 % při placení online!
Blog
Kam do Turecka s dětmi - Alanya je ideální destinací
Publikováno 20 Srpen, 2021
Vybrali jste si pro svou letošní rodinnou dovolenou oblíbené turecké letovisko Alanya? Toto místo si oblíbila i samotná královna Kleopatra. Nemohli jste si vybrat lépe. Krásné pláže, starověké památky a dechberoucí příroda.
Přečtěte si více
ALANYA JESKYNĚ, KTERÉ BY MĚL KAŽDÝ TURISTA VIDĚT
Publikováno 17 Srpen, 2021
Alanya je zábavné město, přinejmenším to říkají turisté, když sem přijíždějí na dovolenou, ale stojí za zmínku, že Alanya má také mnohem více turistických atrakcí, než si myslíte. Jaké jsou tyto atrakce? Jeskyně. Alanya se z nějakého důvodu nazývá městem jeskyní. V tomto přímořském letovisku existují dva typy jeskyní: pozemní jeskyně a mořské jeskyně (nacházející se na mořském pobřeží).
Přečtěte si více
Turecko oheň. Aktuální situace ohledně požárů v Turecku (2021)
Publikováno 10 Srpen, 2021
Turecko oheň. V souvislosti s prvními tak obrovskými požáry v oblasti Manavgatu za 10 let bychom vás rádi informovali, že turistické oblasti byly uhašeny a turisté jsou v bezpečí a jejich prázdniny probíhají bez problémů.
Přečtěte si více
ceny ubran w Turcji
Ceny oblečení v Turecku 2021 - Co se vyplatí koupit?
Publikováno 10 Srpen, 2021
Při cestě na dovolenou do Turecka se turisté často zaměřují mimo jiné na nákupy - oblečení v tureckých obchodních řetězcích nebo na bazarech s takzvanými „originálními“ tureckými padělky. Ceny v Turecku v současné době vedou k šílenství pro nakupování.
Přečtěte si více
Turistické atrakce v Turecku, které stojí za to vidět.
Publikováno 27 Červenec, 2021
Turecko potěší jak z hlediska kultury, kulinářství, krajiny, tak památek. Bylo by těžké spočítat všechny atrakce, které Turecko svým turistům nabízí. Níže uvádíme některé z turistických atrakcí, které se během dovolené v této krásné zemi vyplatí navštívit.
Přečtěte si více
Strana 10 z 13
pay with iyzico methods
getContent select content from page_params pp join system_property p on p.numeric_value = pp.alternates_key where page_type = $1 and site = $2 and p.name = $3 order by coalesce(pp.updated_at, pp.created_at) desc limit 1, cookies.info.key