Sleva do 30 % při placení online!

Atrakce v Kappadokii, které musíte vidět

Publikováno 15 Březen, 2022
              Atrakce kouzelné Kappadokie, které musíte vidět! 
 
 
Kappadokie je země jako z pohádky. Tak jedinečná, že pohled na balony vznášející se nad neobvyklými skalními útvary zná téměř každý a pokaždé vyráží dech. Toto místo je přeplněné turisty hladovými po úžasných výhledech, které budou zvěčněny na fotografiích, aby si tento výlet mohli připomínat co nejdéle. 
 
O Kappadokii se toho popsalo mnoho, ale my se vám pokusíme poskytnout něco nového, abychom vás mohli okouzlit tímto úžasným krajem. 
 
Největší podzemní město 
 
Na začátek se blíže podíváme na to, jaké jsou tyto mimořádně skalní útvary, které formují Kappadokii. Jsou to lehké, porézní tufové skály skládající se zejména z písku a sopečného popela. Tyto skály jsou z poměrně měkkého materiálu, což umožnilo vrtat v nich tunely a vedlo ke vzniku podzemních míst Kappadokie. Podzemní města byla postavena v raném starověku a po letech se stala nejúžasnější tureckou památkou známou po celém světě. Je jich kolem 400! Zde doporučujeme navštívit Derinkuyu – největší podzemní město v Kappadokii. 
 
Množství atrakcí pro každého turistu - let balonem 
 
Další atrakcí, která si podmaní srdce turistů, je Národní Park Göreme. Je to seskupení skalních kostelů, které jsou na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Pokud bychom se zeptali: Jaká by byla první myšlenka, která vás napadla, když jste slyšeli slovo „Kappadokie“? Většině z Vás se jistě vybaví balóny. Let balonem nad údolími této magické země je skutečně nezapomenutelným zážitkem. Doporučujeme každému! 
 
 
 
Skutečným lákadlem je i účast na skutečné „Kappadokia noční show“ odehrávající se v přírodní jeskyni vytesané do tufových skal. Jedná se o nevšední zážitek, který mimo jiné zahrnuje: taneční show z různých regionů Turecka, ochutnávku tureckého občerstvení, jakož i nealkoholických a alkoholických nápojů. 
 
Kappadokie je určitě místem, které by měl navštívit každý turista přijíždějící do Turecka. Každému poskytne úžasné zážitky, které vám zůstanou v paměti ještě dlouho. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou dvoudenního zájezdu do Kappadokie, v jehož rámci nabízíme prohlídku: 
 
  • Muzeum Mevlana (klášter tančících dervišů) 
  • Muzeum Göreme - toto místo je na seznamu UNESCO 
  • Údolí Mnichů - komíny svatého Šimona 
  • Údolí fantazie a slavný „velbloud“ 
  • Saratlı - podzemní město 

Našim turistům poskytujeme plnou penzi a ubytování ve 4-hvězdičkovém hotelu v Kappadokii. Na druhé straně, Kappadokie noční show a let balónem jsou dodatečně zpoplatněny. Turisté jsou samozřejmě neustále pod naší péčí a mohou se soustředit na zábavu.

pay with iyzico methods