Sleva do 30 % při placení online!

Letní výlety v Turecku

Odlet z
region
region
hotel
Kemer

Kemer, Turecko – výlety z města nejen za krásami riviéry

Ubytovali jste se ve městě Kemer? Výlety po Turecku odtud s námi můžete podnikat všemi směry! Podívejte se na paletu našich exkurzí a vybírejte, co hrdlo ráčí.

Jednou z nejpopulárnějších destinací pro start výprav po turecké riviéře je právě Kemer. Turecké výlety z této strategické lokality vás mohou zavést za historií, odpočinkem i dobrodružstvím, na křišťálové pláže i na vrcholky hor. Svěřte jejich organizaci nám a užívejte si vaši nevšední dovolenou plnými doušky!

Z Kemeru na výlety podle vašeho gusta

Relaxujte v tureckých lázních nebo raftujte v divokých kaňonech. Objevujte tureckou historii i přírodu. U nás nejsou vaše možnosti omezeny. Nenašli jste se v naší nabídce? Dokážeme připravit i VIP výlet na míru!

U řady z našich výletů můžete využít i česky mluvící průvodce. Další, mezinárodní výlety, jsou organizovány v angličtině, ruštině a němčině.

Na rozdíl od některých agentur u nás zahrnujeme klíčové položky do ceny výletu předem. O případných příplatcích váš vždy informujeme.

Nemají ale automaticky rezervováno sedadlo a jídlo. Obojí můžete eventuálně přikoupit, případně cestovat s dítětem na klíně.

Máte dotazy k danému výletu či jiné, obecnější otázky? Kontaktujte nás a my rádi odpovíme.

Vyhledat
Vyčistit
Trvání
VyčistitKategorie
Vyčistit

Zařízení
Vyčistit
tureckie malediwy Salda
NOVÝ VÝLET

ČESKÝ PRŮVODCE
Pamukkale a Jezero Salda
Úterý, Čtvrtek
jednodenní
Zaplatit nyní
-10%
$70
$63
NOVÝ VÝLET

ČESKÝ PRŮVODCE
Jezero Salda a Sagalassos
Středa
jednodenní
Zaplatit nyní
-10%
$70
$63
Potápění
denně
jednodenní
Zaplatit nyní
-14%
$51
$44
magiczna kraina Kapadocja
NOVÝ VÝLET

ČESKÝ PRŮVODCE
Kappadokia
Středa, Neděle
Dvoudenní
Zaplatit nyní
-10%
$123
$111
Istanbul 1 den (letecky)
denně
jednodenní
Zaplatit nyní
-10%
$213
$192
Nemůžete najít výlet, který vás zajímá?

Kontaktujte nás, určitě najdeme řešení
Kemer se nachází západně od letiště v Antalyi, přibližně 35 km daleko. Je to typická turistická oblast, která leží mezi pohořím Taurus a Středozemním mořem. Kemer má mírně odlišné podnebí než zbytek Turecké riviéry - je zelenější, pláže jsou spíše kamenité, ale malebně umístěné v zátokách. Samotný Kemer je malé městečko s příjemným centrem, jachtařským přístavem a atmosférickými hospodami. V oblasti jsou také další turistické cíle, jako je Beldibi, Kuzdere, Göynük na východě a Kiriş, Çamyuva a Tekirova na západě. V blízkosti Kemerumůžete navštívit zajímavá místa. Jedním z nich je starobylé město Phaselis, které můžete navštívit na jedné z našich prohlídek. Kromě toho jezde také nádherné město Olympos. Nadšence aktivního odpočinku jistě přiláká kaňon Göynük nebo trekking k takzvaným „požárům chiméry“. Ze země tam vychází plyn a při kontaktu s kyslíkem vytváří stále hořící požáry ... toto místo vypadá obzvlášť malebně večer! Lákadlem samoo sobě je možnost vyvezení se lanovkou na vrchol Olympos (ve skutečnosti Tahtali), v nadmořské výšce 2366 m nad mořem. I uprostřed horkého léta najdete nahoře trochu sněhu! Výlety, které z Kemeru doporučujeme, jsou (kromě výše zmíněných): Demre - město St. Nicholas a potopená starověká Kekova, Antalya - krásné a živé město, Kappadokie a Pamukkale.
pay with iyzico methods